Лицензия ProTrainUp - Бесплатно для образовательного и некоммерческого использования.

Cel: kształtowanie wytrzymałości specjalnej, kształtowanie zdolności

dostosowania i rytmizacji ruchów,kształtowanie koordynacji ruchowej,

doskonalenie współpracy w małej grze

Przebieg:

Zawodnicy podzieleni są na trzy pięcioosobowe grupy. Dwie z nich w polu będącym przedłużeniem linii bocznychpola karnego na połowie boiska wykonują grę 5 x 5 na trzy kontakty na dwie bramki bronione przez bramkarzy.Zawodnicy trzeciej grupy na drugiej połowie boiska wykonują strumień koordynacyjno – wytrzymałościowy z pokonaniem kolejnych przeszkód. Kolejno wykonują bieg zakosami pomiędzy trzema stojakami, przeskoki przez niskie płotki, przeskoki /rozkrok, zeskok/ na obręczach gimnastycznych, ćwiczenie rytmizacji na drabince, slalom pomiędzy pachołkami, trzy przeskoki na wysokich płotkach, nad piłą przekładanka,  oraz szybki start do czwartego ze stojaków.